Są już wyniki konkursu dla przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem swojej działalności w nowo budowanym obiekcie handlowo-usługowym przy ul. Płońskiej. 16 lokali w „Zielonym Targu” zostanie wydzierżawionych przez miasto na preferencyjnych warunkach, by wspierać rozwój małego biznesu w Ciechanowie. Do wydzierżawienia zostały dwa lokale, na które ogłoszono nabór uzupełniający.

Przy ul. Płońskiej miasto odnawia targowisko. Budowany jest nowy obiekt handlowo-usługowy. „Zielony Targ” będzie impulsem dla rozwoju lokalnego biznesu i usług. W budynku jest 16 lokali o powierzchni od 17 m2 do 97 m2, które zostaną wydzierżawione na atrakcyjnych warunkach. Czynsz dzierżawny wyniesie miesięcznie 1 zł netto za 1 m2 powierzchni przez okres 3 lat. W styczniu miasto ogłosiło konkurs dla osób zainteresowanych dzierżawą lokali. Oferty można było składać do końca kwietnia.

Dokonano wyboru ofert złożonych do Urzędu Miasta Ciechanów. Lokale (wedle numerów w budynku) będą wydzierżawione następującym podmiotom:

 • Lokal nr 1: Mariusz Wojciech Bralczyk -BRALA-MON – naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych, naprawa urządzeń AGD
 • Lokal nr 2: PPHU Dmochowscy Paweł Dmochowski – piekarnia
 • Lokal nr 3: Bliski Kondracki Sp. z o.o. – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, Barber
 • Lokal nr 4: TAPPAKO Paweł Koprowski –naprawa, renowacja i konserwacja mebli tapicerowanych
 • Lokal nr 5: HEKAZ –Zbigniew Ołdakowski Przetwórstwo mięsne – sprzedaż wędlin i wyrobów tradycyjnych
 • Lokal nr 6: Olha Melnychuk – kwiaciarnia
 • Lokal nr 7: „EcoMiodek” Marcin Wróblewski – sprzedaż zdrowej, certyfikowanej żywności
 • Lokal nr 8: Wiklinowo Ewa Piechota – produkcja i handel artykułami z wikliny
 • Lokal nr 9: Best Handel Szczepan Huzar Artur Krzysztof Skomski – sprzedaż i naprawa komputerów
 • Lokal nr 10: Mikołajczak s.c. Qbatura Cafe & hotel – gastronomia
 • Lokal nr 11: Przemysław Kużniewski – fotografia
 • Lokal nr 12: „Agata Masuje” Agata Kozłowska – gabinet masażu
 • Lokale nr 14 i 15: GeniusLab Dariusz Tolsdorf – edukacja z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Punktacja obejmowała następujące kategorie: zaoferowanie prowadzenia w lokalu działalności gospodarczej preferowanej przez wynajmującego; rozpoznawalność marki; wyposażenie lokalu: np. meble z recyklingu, drewniane; wielkość nakładów finansowych; tworzenie nowych miejsc pracy (w zależności od liczby nowo zatrudnionych osób); doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Punktów nie przyznawano oferentom, których działalność dotyczy m.in.: sprzedaży alkoholu, usług bankowych lub ubezpieczeniowych, doradztwa, usług prawnych, usług reklamowych, pośrednictwa nieruchomościami, hazardu, sprzedaży artykułów pirotechnicznych. Oferty zaopiniował Zespół ds. wydzierżawienia lokali użytkowych, powołany Zarządzeniem Prezydenta Miasta nr 102/2024.

Nabór uzupełniający na dwa wolne lokale (nr 13 i nr 16) będzie trwał od 3 do 28 czerwca 2024 r. Nie mogą brać w nim udziału podmioty powielające działalność, która została już wybrana w powyższych ofertach. Otwarcie ofert nastąpi 9 lipca 2024 r.

Oferty należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Ciechanów (ul. Wodna 1) od godz. 8.00 do 16.00. Jeden oferent może złożyć ofertę na jeden lokal. Wzór formularza oferty, wykaz dokumentów konkursowych i wykaz lokali stanowią załącznik do regulaminu konkursu (dostępne poniżej tekstu).

Projekt, rozmieszczenie oraz metraż lokali dostępny jest do wglądu w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miasta Ciechanów (plac Jana Pawła II 6, II piętro, pok. 202). Oferty powinny zawierać: wypełniony formularz ofertowy, wypełnione i podpisane oświadczenia lub zaświadczenia o: niezaleganiu z podatkami wobec urzędu skarbowego, niezaleganiu w składkach ZUS/KRUS, niekaralności oraz oświadczenie o niezaleganiu w podatkach i opłatach lokalnych wobec Gminy Miejskiej Ciechanów.

Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
docx Regulamin 28.81KB pobierzplik: Regulamin
docx Wykaz lokali 11.89KB pobierzplik: Wykaz lokali
docx Wzór oferty 16.24KB
Skip to content