Rozpoczęła się XXVI edycja konkursu na najładniejszą posesję w mieście. Do 31 lipca najbardziej atrakcyjne ogródki i balkony można zgłaszać w jednej z czterech kategorii: „Budynki jednorodzinne”, „Obiekty użyteczności publicznej”, „Ogródki na terenach budownictwa wielorodzinnego” oraz „Balkony na terenach budownictwa wielorodzinnego”. W każdej z nich przyznane zostaną trzy nagrody pieniężne.

Celem konkursu jest m.in. zwiększanie estetyki miasta, promocja nowatorskich i ciekawych rozwiązań dekoracyjnych, tworzenie miejsc przyjaznych pszczołom poprzez sadzenie miododajnych roślin oraz dbanie o środowisko naturalne. Już można zgłaszać się do tegorocznej edycji konkursu.

Druki zgłoszenia oraz regulamin dostępne są w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta przy ul. Wodnej 1, w Wydziale Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska przy placu Jana Pawła II 6 (parter, pok. nr 22) oraz poniżej tekstu.

Zgłoszenia należy składać w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej 1 lub w formie elektronicznej na adres e-mail: boi@umciechanow.pl

Najpiękniejsze ogrody mogą zgłaszać osoby fizyczne i prawne oraz osoby trzecie (za wiedzą i zgodą właściciela posesji lub balkonu). W tegorocznej edycji nie mogą być zgłaszane obiekty, które zostały nagrodzone i wyróżnione w 2021 i 2022 r.

Skip to content