Miasto przygotowuje mocne otwarcie wakacji. Na błoniach zamkowych 23 i 24 czerwca wystąpią: Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Patrycja Markowska wraz z Grzegorzem Markowskim, bryska, Roxie Węgiel, Margaret oraz Kombii. Podczas Dni Ciechanowa uzdolnieni uczniowie odbiorą od prezydenta miasta stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia artystyczne. Wstęp na koncerty będzie bezpłatny.

W trakcie Dni Ciechanowa 23 i 24 czerwca w mieście zagoszczą wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Mieszkańcy będą mogli zobaczyć na błoniach aż siedem koncertów doskonałych muzyków.

W piątek (23 czerwca) jako pierwszy pojawi się lokalny bluesowy zespół „Why Ducky?”. Następnie dla mieszkańców zagrają Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Wieczór będzie należał do Patrycji Markowskiej, z którą gościnnie wystąpi jej ojciec Grzegorz Markowski – lider niekoncertującego już zespołu rockowego Perfect.

W sobotę (24 czerwca) zaśpiewa bryska, następnie Roxie Węgiel, Margaret, a wydarzenie zamknie zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim.

Tego samego dnia prezydent Ciechanowa nagrodzi najzdolniejszych uczniów, którzy rozwijają swoje talenty i mogą pochwalić się osiągnięciami artystycznymi. Uczniowie ciechanowskich szkół również wystąpią na scenie. Na terenie zamkowych błoń pojawią się punkty gastronomiczne oraz atrakcje dla całych rodzin.

Współorganizatorem Dni Ciechanowa jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Skip to content