21 czerwca (środa) w Urzędzie Miasta Ciechanów rozpoczną się bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli lokalnego biznesu. Ich celem jest wsparcie przedsiębiorców w prowadzeniu firm i ich rozwoju. Cykl organizuje Mazowiecka Izba Gospodarcza we współpracy z ratuszem. Już można zgłaszać chęć uczestnictwa.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 21 czerwca (środa) o godz. 10.00 w Dniu Przedsiębiorcy. Zainauguruje cykl szkoleń przygotowanych dla przedstawicieli lokalnego biznesu, które odbędą się w Urzędzie Miasta Ciechanów. Zostały przygotowane przez Mazowiecką Izbę Gospodarczą. Są bezpłatne. W spotkaniach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy, bez względu na branżę, w której funkcjonują.

Na spotkaniu w czerwcu będzie można poszerzyć wiedzę na temat możliwości pozyskiwania dofinansowań z budżetu Unii Europejskiej. Opowiedzą o tym specjaliści z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Praktycznych porad dotyczących pisania wniosków o dotacje udzielą uczestnikom również eksperci Santander Bank Polska. Wiedzę na temat zakresu i możliwości współpracy firm ze środowiskiem naukowym przekażą natomiast przedstawiciele Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkania tego typu mają dodatkową wartość integracyjno-networkingową. W przerwach cateringowych będzie można poznać się wzajemnie i odkryć zalety aktywności w samorządzie gospodarczym, jakim jest Mazowiecka Izba Gospodarcza.

Już można zgłaszać chęć uczestnictwa w pierwszym szkoleniu (drogą elektroniczną na adres e-mail: mazowieckaizbagospodarcza@gmail.com). Szczegółowe informacje są dostępne w biurze Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 21/23 lok 9 (od wtorku do czwartku w godz. 10.00-14.00) lub pod nr tel. 502 277 506. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kolejne wydarzenia odbędą się po wakacjach.

Skip to content