Ruszyły zapisy dla kobiet i mężczyzn na dotowane przez miasto zajęcia w ramach projektu „KRAV MAGA – w miejskiej dżungli”. Treningi prowadzone przez instruktorów Fight Club Kraver rozpoczną się w maju.

Mieszkańcy Ciechanowa w wieku 15-70 lat będą mieli okazję, by zapoznać się z technikami samoobrony, przydatnymi w codziennych sytuacjach. Nauczą się identyfikować, unikać, zapobiegać i prawidłowo reagować na zagrożenia, jakie mogą napotkać ich w przestrzeni publicznej. Poznają techniki radzenia sobie z agresorem z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, jak plecak, książka, szalik czy pasek.

Treningi będą odbywać się w przestrzeni miejskiej , m.in. w parkach czy przejściach podziemnych. Osobno prowadzone będą spotkania grupy kobiecej i męskiej, z jednym wspólnym treningiem podsumowującym.

Zajęcia poprowadzi główny instruktor Fight Club Kraver Piotr Pietrzykowski (jeden z pierwszych polskich instruktorów Krav Maga, posiadający ponad 20 lat stażu jako trener) oraz inni instruktorzy klubu.

Zapisów można dokonywać drogą e-mailową: piotr.kraver@onet.pl, na Facebooku Fight Club Kraver lub pod nr telefonu 511 428 166.

Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Ciechanów. Dotację w ramach konkursów na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe otrzymało Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Osobistego oraz Krzewienia Kultury Fizycznej Kraver. W tym roku ratusz wsparł projekt w ramach działań mających na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, które aktywizują społeczność miasta.

Skip to content