Ruszyły zapisy na nowy sezon halówki. W ciechanowskiej lidze zagra kilkanaście drużyn. Rozgrywki będą odbywały się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 17 Stycznia od listopada 2023 do marca 2024 r.

Drużyny piłkarskie mogą zgłaszać się do udziału w nowym sezonie rozgrywek Ciechanowskiej Ligi Futsalu. Kontakt do organizatora: tel. 503 311 649.

Zmagania amatorskich drużyn rozpoczną się w listopadzie tego roku. Potrwają do marca 2024 r. Pozwolą wyłonić najlepsze drużyny w piłkę halową z terenu miasta i okolic. Na zakończenie ligi otrzymają puchary, a zawodnicy indywidualne nagrody rzeczowe.

Do ligi futsalu przyłączyć się mogą zawodnicy z drużyn zakładanych w instytucjach, zakładach pracy czy grający w tzw. „dzikich drużynach”. Mecze ligowe będą odbywały się w niedziele między godz. 17.00 a 23.00.

Organizatorzy przewidzieli udział do 18 drużyn (każda maksymalnie po 20 osób). Szczegółowy system rozgrywek i regulamin zostaną ustalone po zakończeniu zapisów, w zależności od liczby zgłoszeń.

Ciechanowska Liga Futsalu jest kontynuacją Ligi Zakładowej. Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Sport 4 You. Wydarzenie wspiera MOSiR Ciechanów i Urząd Miasta Ciechanów.

Skip to content