27 sierpnia na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w ramach Rap Festiwal Ciechanów wystąpią: Mr. Polska, PlanBe, Kabe, Guzior i Tede. Będzie można zobaczyć też showcase lokalnych składów. Imprezę poprowadzi Jankes z Radia Eska, które jest patronem medialnym wydarzenia. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Rap Festiwal Ciechanów odbędzie się w sobotę 27 sierpnia na błoniach przed zamkiem. Scena muzyczna ruszy o godz. 16.30.

Wstęp będzie bezpłatny, koncerty nie będą biletowane. Dzięki temu ulubionych artystów zobaczą na żywo mieszkańcy, ale też turyści chętni do zakończenia wakacji świetnym eventem muzycznym.

Drugą już edycję festiwalu w Ciechanowie otworzy Mr. Polska. Nastepnie kolejno wystąpią: PlanBe, Kabe i Guzior. Rap Festiwal Ciechanów zamknie Tede – legenda polskiej sceny hip-hopowej.

Przed gwiazdami publiczność będzie mogła zobaczyć showcase lokalnych składów i artystów tworzących rap/trap. Na scenie w Ciechanowie wystąpią: Populous i Zbyt Mocne.

Na błoniach zamkowych pojawią się też dodatkowe atrakcje. Tradycyjnie już podczas miejskich koncertów stanie tam strefa Foodtracków i inne stoiska handlowo-gastronomiczne. Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą w tym zakresie mogą zgłaszać się do miejskiej jednostki kultury (Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio).

Skip to content