26 września na terenie Parku Miejskiego Jeziorko odbędzie się impreza sportowa dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają na zawody rolkowe, biegowe, grę terenową i tor przeszkód na placu zabaw. Wydarzeniom towarzyszyły będą animacje i konkurs plastyczny. Ruszyły zapisy.

Impreza sportowo-rekreacyjna na powitanie jesieni dla dzieci w wieku od roku do 13 lat rozpocznie się w niedzielę 26 września o godz. 10.00. Zorganizowane będą zawody sportowe w czterech konkurencjach. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9.00.

Uczestników można zapisać online przez formularz na stronie internetowej https://blackwolves.pl/index.php/sport-for-kids/. Koszt jednego pakietu startowego to 25 zł. Pakiet obejmuje uczestnictwo we wszystkich konkurencjach: zawodach dla rolkarzy (wymagane są własne rolki, kask i ochraniacze), zawodach biegowych na 100, 200, 400 i 800 metrów, grze terenowej na terenie parku i konkurencjach biegowych na torze przeszkód, który stanie na placu zabaw.

Dodatkowymi atrakcjami będą animacje, małe konkurencje sportowe, dmuchańce i konkurs plastyczny.

Każdy z uczestników, który zakupi pakiet startowy otrzyma pamiątkowy medal. Dla zwycięzców przygotowano dyplomy.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Mazovia ProActiv, Black Wolves Ciechanów, Urząd Miasta Ciechanów i Miejskie Przedszkole nr 10 im. J. Korczaka. „Sport 4 Kids” wsparły też funkcjonujące w mieście prywatne firmy.

Stworzony w 2019 r. Park Miejski Jeziorko tworzy ponad 35 tys. roślin. Teren pełni ważne funkcje ekologiczne w mieście. Jest też obszarem do aktywnego wypoczynku i zabaw. W ubiegłym roku park wzbogaciły domki dla owadów. W czerwcu tego roku zamontowano nowe elementy małej architektury.

Skip to content