25 lipca na hali sportowej MOSiR przy ul. 17 Stycznia odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna. W maratonie fitnessu udział mogą wziąć wszyscy chętni, niezależnie od wieku i zaawansowania w uprawianiu sportu.

Maraton fitnessu jest zakończeniem dofinansowanego przez miasto projektu „Aktywny Ciechanów”, mającego na celu aktywizację mieszkańców Ciechanowa. Przez dwa miesiące jego uczestnicy mogli bezpłatnie uczęszczać na ćwiczenia prowadzone w formie zajęć fitness, CrossFit i „Zdrowy Kręgosłup”, poprawiające kondycję i sprawność fizyczną, wzmacniające mięśnie, modelują i rozciągają całe ciało.

W niedzielnym maratonie fitness 25 lipca udział będą mogli wziąć udział nie tylko sami uczestnicy projektu, ale również wszyscy mieszkańcy Ciechanowa. Osoby niepełnoletnie w towarzystwie rodzica lub opiekuna.

Rejestracja będzie możliwa w Hali sportowej MOSiR przy ul. 17 stycznia od godz. 17.15. Maraton rozpocznie się o godz 17.30. Będzie można wziąć udział w całości lub części maratonu złożonego z 4 bloków.

O 17.30 ćwiczony będzie Step Aerobic, następnie o 18.20 Fit Body, o 19.10 Super Brzuch, a od 19.40 rozpocznie się Stretching i rozluźnianie.

Wszyscy uczestniczy otrzymają medale.

W trakcie trwania maratonu odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy na leczenie Mii Majchrzak, która pilnie potrzebuje skomplikowanej operacji kręgosłupa.

Skip to content