Rozpoczęły się prace ziemne w ul. Widnej i ul. Biegasa. W pierwszej powstanie sieć kanalizacji sanitarnej, w drugiej oprócz sanitarki także sieć wodociągowa. Zakład Wodociągów i Kanalizacji zakończył już budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Cichej.

Kolejnymi pracami realizowanymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w styczniu i lutym są budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Widnej oraz budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Biegasa.  Sieć na ul. Widnej o średnicy 200 mm zostanie zbudowana na odcinku 123,5 m, natomiast na ul. Biegasa pojawią się zarówno kanalizacja (odcinek 98,5 m), jak i sieć wodociągowa (odcinek 121,5 m).

Utrudnienia w ruch drogowym występują tylko na ul. Widnej na odcinku od ul. Perłowej do ul. Przytorowej potrwają do 21.02.2020r.

Za powstałe utrudnienia Zarząd ZWiK w Ciechanowie Sp. z o.o. przeprasza i prosi kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość.

ZWiK Ciechanów Sp. z o.o. zakończył budowę sieci kanalizacji sanitarnej na 140 m odcinku ul. Cichej. Mieszkańcy mogą już składać wnioski o wydanie warunków w celu podłączenia do sieci swoich gospodarstw. Wnioski można pobrać ze strony internetowej www.zwikciechanow.pl, należy je składać w sekretariacie ZWiK przy ul. Gostkowskiej 81.

Skip to content