Mobilna, interaktywna aplikacja MIASTO CIECHANÓW przekazuje aktualne informacje z życia miasta. Dzięki systemowi powiadomień użytkownik będzie na bieżąco z datami i miejscami wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Przy pomocy aplikacji można również sięgnąć do historii.

Podczas spaceru ulicami Ciechanowa, użytkownik aplikacji będzie miał na wyciągnięcie ręki informacje o znajdujących się w pobliżu m.in. zabytkach, ośrodkach kultury, obiektach sportowych. Na budynkach zamontowano nadajniki z danymi. Po zainstalowaniu aplikacji wszystkie ciekawe informacje „wpadają” na smartfon.

Aplikacja poprowadzi np. po średniowiecznym trakcie, opowie o jego historii, wskaże kluczowe miejsca z nim związane i przekaże wiele ciekawostek z życia ludzi w dawnych czasach.

Interaktywny przewodnik pokaże gościom np. miejsce noclegowe lub podpowie, gdzie można coś zjeść czy wypić kawę.
Korzystający z aplikacji uzyskają informacje na temat zakątków, które warto odwiedzić, bazy sportowej, miejsc wypoczynku i bieżących wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych.

Zachęcamy mieszkańców do współtworzenia aplikacji, czekamy na uwagi, sugestie, tak by móc ją udoskonalać.

Aplikację MIASTO CIECHANÓW można pobrać w Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eltcrac.ciechanow&hl=pl i App Store https://apps.apple.com/pl/app/miasto-ciechanów/id1438743349?l=pl

Skip to content