Miasto zakończyło prace remontowe hali widowiskowo-sportowej przy ul. 17 Stycznia. Budynek zyskał estetyczny wygląd i został docieplony, co przełoży się na zmniejszenie kosztów utrzymania obiektu zarządzanego przez MOSiR.

Ściany hali sportowej docieplono płytami styropianowymi, wklejono siatkę z włókna. Następnie na ściany, ościeża, słupy i cokoły nałożono tynk mineralny. Wykonane zostały nowe obróbki blacharskie attyk (zwieńczenie elewacji osłaniające dach) oraz dachu, a także nowa instalacja odgromowa. Na nowe wymieniono drzwi wejściowe do budynku.

Na wykonanie prac remontowych miasto pozyskało środki zewnętrze w wysokości 300 tys. zł z programu „Mazowsze dla sportu” od samorządu województwa mazowieckiego. Remont elewacji wykonała firma Cyber-Tech PPA Nałęcz s.c., a wymianę drzwi do budynku przedsiębiorstwo Instal Diament.

W tym samym obiekcie jesienią 2023 r. zakończono wymienianie podłogi na nową, syntetyczną nawierzchnię sportową z atestem. W ubiegłym roku na dachach zamontowano panele fotowoltaiczne. W tym roku kompleksowy remont przejdzie dach budynku oraz natryski w szatniach dla sportowców.

Skip to content