Kolejna ulica na osiedlu „Kwiatowym” została wyremontowana. Zyskała nową nawierzchnię, odwodnienie i oświetlenie. Prace trwały nieco ponad pół roku.

Ul. Wiśniowa ma już nową, równą nawierzchnię z kostki oraz odwodnienie. Miasto wybudowało sieć kanalizacji deszczowej i zjazdy do posesji przyległych do drogi. Powstało też nowe, energooszczędne oświetlenie.

O wykonanie tej inwestycji wnioskowali mieszkańcy podczas spotkań osiedlowych z prezydentem. Modernizacja ul. Wiśniowej to kontynuacja prac związanych z rozwojem infrastruktury na osiedlu „Kwiatowe”. W poprzednich latach w tej części miasta przebudowano ul.: Wesołą, Dębową, Różaną i Kwiatową.

Wartość inwestycji wyniosła 3 mln zł, a wykonała ją firma „PLAST-BUD” z Ciechanowa. Na realizację zadania ratusz pozyskał dofinansowanie ze środków samorządu Mazowsza. 3,5 mln zł, które zasiliły budżet miasta, umożliwiły również przebudowanie ul. Wiklinowej na osiedlu „Bloki” (tam prace zakończyły się z początkiem kwietnia) oraz wykonanie remontu fragmentu ul. Malinowej na osiedlu „Słonecznym” (modernizacja zakończy się w połowie tego roku).

Skip to content