Fani motocykli z całej Polski i cięższych muzycznych brzmień zawitają do Ciechanowa między 24 a 26 maja. Na błoniach odbędą się spotkania dla pasjonatów jednośladów, organizowane przez klub Wolny Wydech MC Poland, we współpracy z ratuszem. W trakcie imprezy odbędą się koncerty, pokazy i parada ulicami miasta.

24 maja (piątek)

Do Ciechanowa przyjadą motocykliści z całej Polski. Na błoniach przed Zamkiem Książąt Mazowieckich powstanie pole namiotowe. Obok staną stoiska gastronomiczne, stoiska z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi, z pamiątkami oraz stoiska klubowe.

O godz. 18.00 rozpoczną się koncerty. Zagrają: Rascal, Wodart Z.S.P. oraz Gorgonzolla. Od godz. 22.00 przy ognisku będzie można wspólnie pograć na gitarach.

25 maja (sobota)

O godz. 13.00 przed Farską Górą odbędzie się msza św.

O godz. 14.00 motocykliści przejadą ulicami miasta na błonia zamkowe, gdzie o godz. 15.00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy.

Między godz. 15.00 a 17.00 odbędą się konkursy i pokazy motocyklowe Gradek Stunt Raider. Swoje umiejętności zaprezentuje Piotr Gradkowski, który jest aktualnym finalistą Mistrzostw Świata Czech Stunt Day.

Od godz. 17.00 ponownie ruszy scena muzyczna. Wystąpią: The Suits, Black Light, Band Office. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Armia.

26 maja (niedziela)

Spotkania motocyklowe zakończą się 26 maja o godz. 12.00.

Skip to content