17 kwietnia (środa) rozpocznie się wymiana nawierzchni na ul. Zamkowej. Ruch na odcinku między ul. Parkową a mostem na Łydyni będzie zamknięty w godzinach 8.00-17.00. Prace zajmą około dwóch tygodni. Ruch pieszy będzie prowadzony bez zakłóceń.

Remont odcinka ul. Zamkowej (od mostu na rzece Łydyni do skrzyżowania z ul. Parkową) rozpocznie się 17 kwietnia. W czasie prowadzenia prac, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, remont będzie wykonywany przy całkowitym zamknięciu drogi w godzinach między 8.00 a 17.00. Każdego dnia od godz. 17.00 ruch będzie przywracany.

W czasie realizacji prac wprowadzone będzie ręczne kierowanie ruchem przez osoby uprawnione, celem kierowania pojazdów objazdami. Ruch pieszych będzie odbywał się bez zakłóceń.

Za skrzyżowaniem z ul. Parkową na ul. Zamkowej w kierunku ul. Rycerskiej również mogą występować utrudnienia w ruchu. Ma to związek z przywracaniem jezdni ul. Zamkowej do stanu pierwotnego przez wykonawcę zadania związanego z budową ulic: Kmicica, Zagłoby i Rycerskiej.

Kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowo zmienionej organizacji ruchu. Prace mają trwać około dwóch tygodni. Zakończą się w kwietniu.

Skip to content