Dziś (18 czerwca) na ul. Baczyńskiego (osiedle Kargoszyn) układana będzie nowa warstwa wiążąca asfaltu. Kierowcy są proszeni o szczególną ostrożność. Wystąpią krótkotrwałe utrudnienia w ruchu.

Nowa nawierzchnia ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zostanie wykonana na odcinku od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza w kierunku skrzyżowania z ul. Słonimskiego (odcinek ok. 220 m). W trakcie wykonywania robót w godzinach od 10.00 do 16.00 wystąpią utrudnienia lub czasowe wyłączenia części jezdni z ruchu.

Prace drogowe w ul. Baczyńskiego trwają od ubiegłego tygodnia. Już wykonano frezowanie jezdni. Układanie warstwy wiążącej asfaltu zajmie kilka dni. Następnie wymieniona będzie część krawężników i ułożona zostanie nawierzchnia ścieralna drogi.

Inwestycję realizuje Zakład Usługowo-Handlowy SEBUD z Ciechanowa. Ta sama firma w ramach umowy wykonuje też remont ul. Bohaterów Września na osiedlu „Zachód”. Łączny koszt obu inwestycji to 2,3 mln zł.

Przebudowa ul. Bohaterów Września na odcinku pół kilometra rozpoczęła się w połowie kwietnia. Jej zakończenie jest planowane na sierpień. Obejmuje remont chodników, dwóch zatok autobusowych oraz wykonanie nowej nawierzchni z asfaltu.

Skip to content