8 marca w Ciechanowie odbędzie się wyjątkowy koncert. Na scenie wystąpią wspólnie: Grzegorz Skawiński i Kombii oraz soliści, balet, chór i orkiestra Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Bezpłatne bilety wstępu przeznaczone dla mieszkańców Ciechanowa można będzie odbierać od 19 lutego w ratuszu.

W piątek (8 marca) o godz. 18.00 w hali przy ul.17 Stycznia 60C ciechanowianie będą mogli wysłuchać największych hitów Kombii oraz najbardziej cenionych utworów „Mazowsza” w wykonaniu solistów, orkiestry, chóru i baletu.

Na scenie wystąpi „Mazowsze” oraz Grzegorz Skawiński wraz z muzykami Kombii. Za pulpitem dyrygenckim przed orkiestrą stanie maestro Jacek Boniecki. Na scenie poza solistami „Mazowsza” zaśpiewa też chór (za którego przygotowanie odpowiada Mirosław Ziomek) oraz wystąpią tancerze baletu (przygotowani przez Zofię Czechlewską).

 To koncert, a zarazem widowisko, jakiego w Ciechanowie jeszcze nie mieliśmy sposobności wysłuchać i obejrzeć. Otworzymy nim wiosenny sezon kulturalny w mieście. Repertuar i skład wyjątkowych artystów z pewnością zagwarantuje nietuzinkowe wrażenia. Jednocześnie wspólnie uczcimy Dzień Kobiet – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Bezpłatne bilety do odbioru od 19 lutego

Wstęp na wydarzenie mające charakter masowy będzie bezpłatny. Od 19 lutego do wyczerpania limitu biletów, mieszkańcy będą mogli odbierać bezpłatne wejściówki. Dystrybucja biletów prowadzona będzie w Urzędzie Miasta Ciechanów (plac Jana Pawła II 6, Wydział Kontaktów Społecznych, ratusz – parter pokój nr 2 i 4 w godzinach pracy urzędu: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00). Przy odbiorze należało będzie okazać dokument tożsamości lub Ciechanowską Kartę Seniora.

Mieszkańców na koncert zapraszają: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński oraz Dyrektor Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” Jacek Boniecki.

Wydarzenie jest finansowane z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Koncert jest częścią cyklu muzycznego, realizowanego na terenie województwa mazowieckiego w ramach obchodów 25-lecia samorządu Mazowsza.

Skip to content