Dziś (10 lipca) rozpoczęły się prace drogowe na osiedlu „Kargoszyn”. Miasto przystąpiło do remontu drugiego odcinka ul. Stanisława Wyspiańskiego (od ul. Asnyka do skrzyżowania z ul. Żeromskiego i Kraszewskiego). Droga będzie miała nową nawierzchnię. W związku z realizacją prac wprowadzono zmienioną organizację ruchu. Kierowcy są proszeni o szczególną ostrożność.

Prace obejmą sfrezowanie istniejącej nawierzchni, ułożenie nowej, równej warstwy asfaltu oraz wymianę części krawężników. Remont ul. Wyspiańskiego ma zakończyć się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Wykonawca wprowadził czasową organizację ruchu. W związku z wykonywaniem prac na wybranych odcinkach remontowanej drogi obowiązywały będą zakazy parkowania. Kierowcy i właściciele okolicznych posesji są proszeni o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności w ruchu kołowym.

Remont nawierzchni ul. Wyspiańskiego podzielono na dwa etapy z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości komunikacji w czasie jego realizacji. Pierwszy etap wykonano w 2023 r. Wtedy miasto wyremontowało odcinek drogi między skrzyżowaniem z ul. Asnyka a granicą Ciechanowa z Kargoszynem.

Skip to content