II edycja bezpłatnych szkoleń dla lokalnych przedsiębiorców rozpocznie się w środę 19 czerwca. Spotkania są kierowane do przedstawicieli biznesu, szukających wsparcia i nowych pomysłów na rozwój swoich firm. Cykl organizuje Mazowiecka Izba Gospodarcza we współpracy z ratuszem. Już można zgłaszać chęć uczestnictwa.

19 czerwca w ratuszu odbędzie się kolejne spotkanie dla przedsiębiorców prowadzących swoje działalności na terenie miasta. Będzie poświęcone roli danych w zarządzaniu nowoczesnym przedsiębiorstwem. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, podobnie jak w minionym roku.

Będzie można zdobyć wiedzę o tym, jak wykorzystywać dane do podejmowania optymalnych decyzji biznesowych, w jaki sposób zarządzać danymi, aby podnieść efektywności i zyskowność działania przedsiębiorstw produkcyjnych, jak zwiększyć świadomość z korzyści w zakresie roli danych w przedsiębiorstwie produkcyjnym oraz jakie są aktualne źródła finansowania transformacji cyfrowej.

Wykłady poprowadzą menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem – Krzysztof Frydziński oraz Mariusz Szmit. To eksperci w dziedzinie systemowego zarządzania zyskiem i marketingu strategicznego. Wraz z zebranymi przeanalizują zagadnienia dotyczące wykorzystania danych do podejmowania decyzji biznesowych, zwiększania efektywności i rentowności firm poprzez zarządzanie danymi oraz korzyści płynących ze zwiększania świadomości roli danych w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Szkolenia w ramach Ciechanowskiej Akademii Przedsiębiorczości to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale też sposobność by nawiązać nowe kontakty biznesowe. Organizatorzy przewidują przerwę kawową, w trakcie której będzie można poznać się wzajemnie i odkryć zalety aktywności w samorządzie gospodarczym, jakim jest Mazowiecka Izba Gospodarcza.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ciechanów (06-400 Ciechanów, p. Jana Pawła II 6) w godzinach 9.00-13.00.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail organizatora: mazowieckaizbagospodarcza@gmail.com.

Szczegóły dostępne są w biurze Mazowieckiej Izby Gospodarczej przy ul. Warszawskiej 21/23 lok. 9 w Ciechanowie. Kontakt telefoniczny pod numerem 502 277 787. Bieżące informacje na temat Ciechanowskiej Akademii Przedsiębiorczości publikowane będą na profilu facebook.com/migciechanow.

Projekt Ciechanowska Akademia Przedsiębiorczości” jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Ciechanów. Partnerem wydarzenia jest FIM Consulting Sp. z o.o.

Kolejne szkolenia w ramach tegorocznej edycji CAP odbędą się po wakacjach.

Skip to content