Uczniowie mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć organizowanych w godzinach popołudniowych. Odbywają się w Krzywej Hali w ramach projektu „Profesjonalna sieć – wsparcie dzieci i młodzieży”. To pomoc w odrabianiu lekcji i przestrzeń do wspólnych zabaw z rówieśnikami.

Świetlica działa w budynku Krzywej Hali (plac Piłsudskiego 1) od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 17.00. Uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta mogą do niej przyjść każdego dnia po zakończeniu zajęć w szkole.

Znajdą przyjazne warunki, by odrobić lekcje. Dodatkowo zyskają atrakcyjną ofertę zajęć rozwijających zdolności, min. w ramach warsztatów. W świetlicy można też odpocząć i pobawić się wspólnie z rówieśnikami.  Cyklicznie organizowane są zajęcia sportowe, a nawet wycieczki do ciekawych miejsc w obrębie Ciechanowa.

Nad bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą uczniów czuwa profesjonalna kadra złożona z pedagoga, psychologa i animatora.

Zajęcia odbywają się w zrewitalizowanej przez miasto Krzywej Hali. Wyremontowany budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W środku znajdują się dwie sale, co pozwala na pracę w mniejszych grupach, czy spokojny odpoczynek zgodnie z potrzebami dzieci.

Rekrutacja odbywa się poprzez wypełnienie formularzy (dostępne w siedzibie placówki, codziennie od poniedziałku do piątku w godź 12.00.- 17.00). Liczba miejsc jest ograniczona, w zajęciach świetlicowych może uczestniczyć 25 osób.

Skip to content