Przy ulicy Wesołej wybudowano skatepark-minirampę dla rolkarzy i amatorów deskorolek. Istniejący obok plac zabaw wzbogacono o zestaw trampolin dla dzieci. To dwa projekty, które mieszkańcy wybrali do realizacji w ramach ubiegłorocznego Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Na osiedlu „Kwiatowym” zrealizowano dwie nowe inwestycje. Obok istniejącego przy ul. Wesołej boiska i siłowni zewnętrznej powstało kolejne w mieście zaplecze do jazdy na rolkach i deskorolkach.

Przy placu zabaw w tej samej lokalizacji utworzono Funpark z urządzeniami przeznaczonymi m.in. do wspinaczki oraz ogrodzoną przestrzeń z zestawem trampolin dla dzieci. Zamontowano też dwie ławki, tablice regulaminowe i kosze na odpady.

Pomysły na stworzenie nowego zaplecza do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu zostały wybrane w ramach ubiegłorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego. „FUNPARK miejski park trampolinowo-wspinaczkowo-linowy – ETAP II” to projekt ogólomiejski, który w głosowaniu zdobył 699 głosów ciechanowian. Natomiast zadanie „Skatepark – Minirampa na placu zabaw przy ulicy Wesołej” do realizacji wybrali mieszkańcy osiedla „Kwiatowe”.

Skip to content