21 sierpnia o godz. 19.00 w miejskiej hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego odbędzie się koncert Warszawskiej Opery Kameralnej z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. Będzie okazją do wysłuchania muzyki z filmów o Jamesie Bondzie – legendarnym agencie Jej Królewskiej Mości, w nowych tangowych aranżacjach Hadriana Tabęckiego. Wstęp na koncert jest bezpłatny. 

Na scenie wystąpią soliści Warszawskiej Opery Kameralnej pod dyrekcją Alicji Węgorzewskiej oraz muzycy z zespołu Tango Attack. Wśród wykonawców znajdą się: Anna Ozner, Natalia Sikora, Marcin Januszkiewicz. W repertuarze artystów są światowe przeboje: „Live and let die”, „Goldeneye”, „Skyfall”, „No time to die” czy „Tomorrow never dies”. Artystom na scenie towarzyszyć będą tancerze.

Otwarty dla mieszkańców koncert odbędzie się o godz. 19.00 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8. Wstęp będzie bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem wydarzenia jest Warszawska Opera Kameralna. Zadanie publiczne zostało dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Na koncert mieszkańców zapraszają: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński.

Skip to content