10 września o godz. 19.00 w miejskiej hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego odbędzie się koncert Mazowieckiego Teatru Muzycznego
z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. Będzie okazją do wysłuchania piosenek Jana Kiepury. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Na scenie wystąpią soliści, muzycy i tancerze Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Iwony Wujastyk. W repertuarze artystów znajdą się przeboje: „Brunetki, blondynki”, ,”Ninon, ach uśmiechnij się”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. W nostalgiczną podróż zabierze publiczność narrator widowiska – Krzysztof Kwiatkowski jako wielbiciel starych fotografii. W rolę Jana Kiepury wcieli się Sebastian Mach, Martę Eggerth zagra Zuzanna Caban, Hankę Ordonównę – Monika Dryl, a Eugeniusza Bodo Marcina Wortmann. Na scenie zobaczymy także tancerzy i instrumentalistów.
Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecki Teatr Muzyczny przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Na koncert mieszkańców zapraszają: Iwona Wujastyk Dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury i Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Skip to content