5 października w Urzędzie Miasta Ciechanów po raz drugi przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli lokalnego biznesu. Tematem wiodącym będzie „Firma w sieci”. To okazja do poznania skutecznych metod na prowadzenie i rozwijanie swojej działalności. Organizatorem cyklu szkoleń jest Mazowiecka Izba Gospodarcza we współpracy z ratuszem.

Szkolenia adresowane są do przedstawicieli lokalnego biznesu, bez względu na branżę w jakiej prosperują. Udział jest całkowicie bezpłatny. Głównym celem przedsięwzięcia jest wszechstronne, merytoryczne wsparcie przedsiębiorców w prowadzeniu firm i ich rozwoju.

– Czerwcowa edycja Ciechanowskiej Akademii Przedsiębiorczości spotkała się z dużym zainteresowaniem. Liczymy, że tak będzie i tym razem. Już można zgłaszać chęć uczestnictwa – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Uczestnicy dowiedzą się, jakie możliwości daje przedsiębiorcy szeroko pojęte funkcjonowanie w sieci. Jednym z tematów będzie obecność firmy w mediach społecznościowych. Promowanie firmy na Facebooku w wielu przypadkach stanowi podstawę marketingu. Czy takie rozwiązanie jest korzystne? Na co należy zwrócić szczególną uwagę? O tym i o wielu innych kwestiach dowiedzą się przedsiębiorcy.

W roli prelegentów wystąpią specjaliści od marketingu internetowego i właściciele podmiotów medialnych. Prelekcję będzie miał też ekspert od budowania marki.

Tego typu spotkania mają wartość integracyjno-networkingową. W przerwach cateringowych będzie można poszerzyć kontakty, wymienić się doświadczeniami i zainicjować wspólne przedsięwzięcia biznesowe.

Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać w formie elektronicznej na adres e-mail: mazowieckaizbagospodarcza@gamil.com

Szczegółowe informacje są dostępne w biurze Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 21/23 lok 9 (od wtorku do czwartku w godz. 10.00-14.00) lub pod nr tel. 502 277 787. Liczba miejsc jest ograniczona.

Skip to content