12 maja na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich odbędą się Juwenalia Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie organizowane wspólnie z ratuszem. Na scenie wystąpią Brathanki. Zagrają też młodzi artyści reprezentujący lokalne środowisko muzyczne. W ramach święta studentów zaplanowano również mecz piłkarski.

Po pandemicznej przerwie powraca wyczekiwana przez studentów impreza integrująca środowisko Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. 11 i 12 maja studenci będą mogli wspólnie bawić się na Ciechanowskich Juwenaliach.

11 maja (czwartek)

O godz. 16.00 na stadionie przy ul. 3 Maja mecz o puchar Rektora rozegrają zawodnicy uczelni oraz drużyna prezydenta Ciechanowa. Wydarzenie ma charakter otwarty, a organizatorzy do wspólnej zabawy ze studentami zapraszają wszystkich mieszkańców.

12 maja (piątek)

Juwenalia przeniosą się na dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich. Tam od godz. 18.30 trwały będą koncerty dla studentów i mieszkańców Ciechanowa. W tym roku po raz pierwszy podczas imprezy studenckiej wystąpi młodsze pokolenie uczniów miejskich szkół ponadpodstawowych: „Krach Band” I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie i „BlackSheep” Zespołu Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie. Na scenie zagrają też lokalne zespoły muzyczne: Kucanki oraz Skóra.

Gwiazdą tegorocznych Juwenaliów będzie zespół Brathanki, który o godz. 20.30 zagra swoje największe przeboje.

Wstęp na wydarzenia muzyczne jest bezpłatny.

Skip to content