Rozpoczęły się roboty ziemne przy budowie kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w ul. Złotej. Zakład Wodociągów i Kanalizacji kontynuuje też prace w ul. Bursztynowej i Szmaragdowej oraz budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ulicach: Komunalnej, Rybnej i Wiejskiej.

W ulicy Złotej na osiedlu „Aleksandrówka II” budowana jest sieć wodociągowa o długości 158 m, grawitacyjna kanalizacja sanitarna o długości 572 m i kanalizacja sanitarna tłoczna na odcinku 143 m.

Na tym samym osiedlu w ulicy Bursztynowej zakończono roboty ziemne związane z budową grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej o długości 152 metrów. W tej chwili kontynuowane są prace w ulicy Szmaragdowej, gdzie do tej pory wykonano 180 metrów sieci kanalizacji sanitarnej.

Jednocześnie ZWiK prowadzi inwestycje na osiedlu „Podzamcze”, gdzie w ul. Komunalnej wykonano sieć grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej o długość 806 m oraz sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej na odcinku 556 m. Kanalizacja sanitarna jest budowana też w ul. Rybnej i Wiejskiej. Zakończenie inwestycji jest planowane na przełomie marca i kwietnia.

Skip to content