5 listopada w miejskiej hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego odbędzie się koncert zaduszkowy. Będzie okazją do wysłuchania utworów Jima Morrisona, Michaela Hutchence’a, Olivii Newton-John, Heleny Majdaniec, Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Wodeckiego i innych nieżyjących już artystów. Darmowe wejściówki można odebrać w COEK Studio.

XII Zaduszki Muzyczne to projekt współtworzony przez kilkunastu muzyków z okolic Ciechanowa – Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, Pułtuska i Ostrołęki.

Otwarty dla mieszkańców koncert odbędzie 5 listopada o godz. 19.00 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8. Wstęp będzie możliwy na podstawie darmowych wejściówek, które można odebrać w siedzibie Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO (17 Stycznia 56a).

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie w partnerstwie z Miejskim Domem Kultury w Makowie Mazowieckim, Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku oraz Ciechanowskim Ośrodkiem Edukacji Kulturalnej Studio. Zadanie publiczne pod nazwą „Zaduszki Muzyczne 2022” zostało dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Skip to content