Park Nauki Torus przy ciechanowskiej wieży ciśnień przez dwa weekendy będzie można zwiedzać korzystając ze specjalnej zniżki. Bilety za pół ceny będą dostępne 18, 19, 20, 25, 26 i 27 listopada.

Park Nauki Torus przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. To kampania promująca turystykę, której celem jest umożliwienie turystom skorzystanie z bogatej oferty atrakcji w całym kraju w przystępnej cenie.

Odwiedzający park nauki w Ciechanowie w trakcie dwóch weekendów listopada (w dniach 18-20 oraz 25-27), będą mogli zwiedzić wystawę stałą złożoną z niemal 30 interaktywnych eksponatów w czterech strefach tematycznych. To architektura, matematyki i fizyka, technika oraz iluzja. Zwiedzanie wystawy daje możliwość samodzielnego eksperymentowania, a co za tym idzie łatwiejszego przyswajania wiedzy z zakresu nauk ścisłych.

Bilety w cenie: 6 zł (bilet normalny) oraz 4 zł (bilet ulgowy) można kupić korzystając ze strony internetowej www.parknaukitorus.pl oraz w kasie parku.

Akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizuje Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Skip to content