Między 26 września a 5 października na ciechanowskich osiedlach odbędą się otwarte spotkania z prezydentem Ciechanowa. Będzie to okazja by zapoznać się z informacjami o zrealizowanych przedsięwzięciach oraz poznać plany na przyszłość. Spotkania osiedlowe mają również na celu umożliwienie zgłaszania swoich postulatów bezpośrednio władzom miasta.

Spotkania osiedlowe z udziałem prezydenta Ciechanowa zostały zapoczątkowane w 2015 r. Od tamtej pory są organizowane każdego roku. W 2021 r. spotkania osiedlowe odbyły się online, z uwagi na ograniczenia związane z pandemią. W tym roku powracają w tradycyjnej formule.

To okazja dla mieszkańców, by podzielić się z władzami miasta i pracownikami urzędu swoimi uwagami, spostrzeżeniami i zasygnalizować swoje potrzeby.

– Bardzo cenię tę formułę spotkań z mieszkańcami. Dzięki otwartej atmosferze możemy spokojnie wysłuchać propozycji oraz lepiej poznać oczekiwania mieszkańców.  Rozmowy są podstawą do tego, by dobrze planować działania i w miarę możliwości finansowych wykonać wszystkie te inwestycje, które są ważne dla dobrego rozwoju poszczególnych osiedli – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

W tym roku odbędzie się siedem spotkań:

  • 26 września (godz. 17.00), osiedle „Słoneczne”, spotkanie w DPS, ul. Krucza 32,
  • 27 września (godz. 17.00) osiedle „Płońska” oraz „Śródmieście”, spotkanie w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Orylska 3,
  • 28 września (godz. 17.00) osiedle „Aleksandrówka” i „Aleksandrówka II” – spotkanie w Miejskim Przedszkolu nr 10, ul. Batalionów Chłopskich 4,
  • 29 września (godz. 17.00) osiedle „Kwiatowe”, „Zachód”, „Przemysłowe” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr
  • 7, ul. Czarnieckiego 40,
  • 3 października (godz. 17.00) osiedle „Bloki” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr 6, ul. 17 Stycznia 17,4 października (godz. 17.00) osiedle „Kargoszyn” i „Podzamcze” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr 5, ul. Broniewskiego 1,
  • 5 października (godz. 17.00) osiedle „Powstańców Wielkopolskich” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Powstańców Wielkopolskich 1.
Skip to content