Miasto remontuje kolejną drogę na osiedlu Kargoszyn. Ul. Waryńskiego zyska nową nawierzchnię na odcinku od ronda Meudon do skrzyżowania z ul. Kargoszyńską. Dziś (11 lipca) rozpoczęły się prace. Kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności i wybór alternatywnych tras komunikacyjnych.

Remont prowadzony przez miasto na odcinku drogi między rondem a ul. Kargoszyńską ma na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi i komfortu kierowców. O ile warunki pogodowe będą sprzyjające prace potrwają do końca tygodnia.

W pierwszej kolejności sfrezowana będzie istniejąca nawierzchnia asfaltowa, następnie ułożona zostanie warstwa wyrównawcza oraz ścieralna. Droga zyska nową równa nawierzchnie jezdną. Prace obejmą też regulację studni.

Z uwagi na prowadzone prace na odcinku ul. Waryńskiego występowały będą utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcom w czasie remontu zaleca się wybór alternatywnych tras komunikacyjnych, a mieszkańcom okolicznych posesji zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu kołowym.

Skip to content