Od dziś (25 marca) przyjmowane są zapisy do udziału w pikniku sportowo-rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży z Ciechanowa. Impreza, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się w Parku Miejskim Jeziorko. W programie wydarzenia na 12 czerwca organizatorzy przewidzieli m.in. rodzinną grę terenową, zawody biegowe czy tor przeszkód dla najmłodszych.

Będzie to już druga edycja rodzinnego pikniku Sport4kids, który w ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością wśród dzieci. Impreza ma na celu integrację mieszkańców i popularyzację sportu. W tym roku organizatorzy przewidzieli „wyścigi na byle czym” –zawody dla amatorów rolek, hulajnóg nieelektrycznych i deskorolek, a także inne konkurencje rekreacyjne, będące formą zabawy sportowej dla dzieci do 13 roku życia.

W trakcie pikniku w Parku Miejskim Jeziorko odbędzie się gra terenowa, która pozwoli rodzinom aktywnie spędzić czas oraz wyścigi biegowe na 100, 200, 400 i 800 metrów.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z animacji, zabaw na dmuchańcach i kącika kreatywnego.

Piknik odbędzie się 12 czerwca. Aby wziąć w nich udział należy zapisać uczestników poprzez stronę internetową: https://mazoviaproactiv.com/sport-for-kids-2/. Wpisowe kosztuje 25 zł. Pakiet obejmuje uczestnictwo we wszystkich konkurencjach.

Podobnie jak w ubiegłym roku, sprzedaż pakietów z imprezy Sport4kids umożliwi doposażenie Miejskiego Przedszkola nr 10 w pomoce dydaktyczne i zabawki.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Mazovia ProActiv, Urząd Miasta Ciechanów i Miejskie Przedszkole nr 10 im. J. Korczaka.

Skip to content