Finał Miss Mazowsza w tym roku odbędzie się w Ciechanowie. To oficjalny, regionalny etap kwalifikacji do Narodowego Konkursu Piękna „Miss Polski 2022”. 5 czerwca mieszkańcy Ciechanowa będą mogli oglądać na żywo Galę Finałową, którą poprowadzi Krzysztof Ibisz. Wystąpi także zespół Sound’n’Grace. Do współorganizacji i promocji wydarzenia mogą przyłączyć się przedsiębiorcy z regionu. Kandydatki do tytułu miss już mogą zgłaszać się do udziału w castingu, który odbędzie się w Ciechanowie.

Konkurs Miss Mazowsza to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą w świecie piękna i mody. W tym roku w Ciechanowie odbędzie się impreza finałowa i poprzedzające ją etapy wyboru najpiękniejszej z mazowszanek.

Casting, w którym wyłonione zostaną finalistki odbędzie się 23 kwietnia w Ciechanowie. Następnie na przełomie maja i czerwca będą miały miejsce sesje zdjęciowe i nagrania video, a od 28 maja do 4 czerwca – zgrupowanie kandydatek do finału.

Uroczysty wybór najpiękniejszej mieszkanki regionu obędzie się 5 czerwca. Podczas gali ogłoszona będzie również Miss Publiczności i Miss Internetu. Laureatki konkursu będą reprezentowały region w konkursie Miss Polski.

Galę poprowadzi Krzysztof Ibisz. Wydarzenie od strony choreograficznej przygotuje Tomasz Barański. Gwiazdą wieczoru będzie Sound’n’Grace – polski chór, wykonujący muzykę gospel, pop, soul, R&B i funk. Gala będzie otwarta dla publiczności. W maju ruszy sprzedaż biletów.

Organizatorzy zapraszają do współpracy lokalnych przedsiębiorców. To okazja do promocji marki, m.in. dla fryzjerów, salonów kosmetycznych, projektantów mody, sklepów z odzieżą lub obuwiem, jubilerów, a także branży HoReCa. Wszyscy zainteresowani mogą kontaktować się z organizatorem: e-mail biuro@misspolskimazowsza.pl

Mazowszanki, które marzą o karierze modelki i koronie Miss Polski mogą już zgłaszać swoje kandydatury. Zgłoszenia przyjmuje organizator konkursu. Kandydatkami mogą być panie mające od 18 do 27 lat, które są bezdzietnymi pannami i mieszkają lub studiują na Mazowszu. Zgłoszenie powinno zostać wysłane na adres biuro@misspolskimazowsza.pl. Należy w nim umieścić: zdjęcia sylwetki oraz twarzy, wiek, wzrost oraz wymiary, informacje kandydatce i numer telefonu. W odpowiedzi organizator wyśle formularz zgłoszeniowy i wszelkie informacje dotyczące wymagań do castingu.

Organizatorem wydarzenia jest Hossa Media Sp. z o.o. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Skip to content