Ratusz zaprasza mieszkańców na szkolenie, w ramach którego można dowiedzieć się, jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starych, nieefektywnych źródeł ciepła oraz przeprowadzenie prac termomodernizacyjnych w jednorodzinnych budynkach mieszkalnych. Szkolenie odbędzie się 25 czerwca.

W Urzędzie Miasta (budynek przy ul. Wodnej 1) uruchomiony został Punktu konsultacyjno-informacyjny, w którym można uzyskać informacje i wsparcie przy wypełnianiu oraz rozliczaniu wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła i przeprowadzenie termomodernizacji w ramach programu „Czyste Powietrze”. Poprowadzą je pracownicy Urzędu Miasta odpowiedzialni za pozyskiwanie środków zewnętrznych na realizację miejskich inwestycji.

Najbliższe szkolenie dla mieszkańców Ciechanowa odbędzie się 25 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ciechanów, plac Jana Pawła II 6, I piętro.

W związku z limitem osób mogących uczestniczyć w szkoleniu, osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie telefoniczne pod nr tel.: 23 674 92 75, 674 92 78, Wydział Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Działań Strategicznych.

Skip to content