Przedszkolaki mają do dyspozycji dwanaście nowych urządzeń do zabaw, które zamontowano na placu przy Miejskim Przedszkolu nr 10. Projekt „Zielona górka” został zrealizowany w ramach tegorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Służące wiele lat zużyte i mocno wyeksploatowane urządzenia zabawowe znajdujące się na terenie placu zostały zdemontowane. Zastąpiło je dwanaście nowych elementów wyposażenia terenu, które sprzyjają zabawom na świeżym powietrzu i integracji dzieci oraz przyczyniają się do umożliwienia utrzymania przedszkolaków w dobrej kondycji fizycznej.

To dwa zestawy do zabaw, równoważnia, półkolisty tunel, półkula, interaktywny zestaw do zabaw i łapacz piłek. Zamontowano też urządzenie do wspinaczki, ściankę z kierownicą i ściankę literową z tablicą. Dzieci mają też do dyspozycji dwie tablice: do pisania oraz do malowania. Ponadto zamontowano tablicę informacyjną, kosz na odpady oraz ławkę z oparciem.

Projekt został wybrany w tegorocznym głosowaniu mieszkańców w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zwyciężył na osiedlu „Aleksandrówka II” zdobywając 544 głosy.

Skip to content