Od 1 czerwca na szczepienie przeciwko COVID-19 można zapisać się także bezpośrednio w Samorządowym Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Kraszewskiego w Ciechanowie. W przypadku dostępności dawek, otrzymanie szczepionki będzie możliwe tego samego dnia lub w bliskim terminie. Na początku czerwca punkt otrzyma ponad 1000 szczepionek Pfizer/BioNTech i ponad 200 jednodawkowej szczepionki Johnson & Johnson.

Szczepionki będą dostępne w okresie od 1 do 11 czerwca. Są wolne terminy. Zapisywać można się nie tylko telefonicznie i przez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl, ale także na miejscu, w punkcie szczepień przy ul. Kraszewskiego.

Aby zostać zaszczepionym należy wcześniej dokonać rejestracji. Do tej pory rejestracja na szczepienie była możliwa na 4 sposoby:
1. przez całodobową i bezpłatną infolinię – 989,
2. elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl,
3. poprzez SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie,
4. przez kontakt z punktem szczepień (tel. 502 712 416).

Od 31 maja możliwe będzie także zapisanie się na szczepionkę na miejscu, w hali widowiskowo-sportowej. Zapisów w punkcie szczepień można będzie dokonać w dni powszednie i soboty w godzinach 9.00 – 18.00.

W przypadku, jeśli w punkcie dostępne będą dawki szczepionki w okresie od 1 do 11 czerwca iniekcje będą wykonywane tego samego dnia lub uzgodnienie dogodnego terminu szczepienia w ciągku kilku dni.

Stworzony przez miasto we współpracy z Centrum Medycznym Arnica Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19 funkcjonuje w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego od 26 kwietnia.

Sprawną i profesjonalną obsługę punktu zapewniają pracownicy medyczni Centrum Medycznego Arnica, wielu pracowników ratusza i jednostek podległych. Jego funkcjonowanie jest możliwe także dzięki zaangażowaniu pracowników WOPR i Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Skip to content