Kolejna droga na osiedlu „Kargoszyn” przejdzie modernizację. Ul. Andersena będzie miała nową nawierzchnię i chodnik. Droga zostanie odwodniona, wybudowane będą też przyłącza sanitarne do nowo zagospodarowanych działek. Ulicę oświetlą lampy ledowe. Rozpoczęły się pierwsze prace.

Ruszyły roboty związane z budową oświetlenia, w związku z czym będą występowały utrudnienia w ruchu. Kierowcy i piesi są proszeni o ostrożność.

Za tydzień (28 lipca) planowane jest rozpoczęcie budowy kanalizacji deszczowej oraz przyłączy kanalizacji sanitarnej.

Po zakończeniu rozbudowy mieszkańcy będą mogli jeździć po nowej nawierzchni wykonanej z kostki betonowej. Przy jezdni ułożony zostanie chodnik, wykonane będą też zjazdy do posesji.

Na tym samym osiedlu finalizowane są prace związane z kompleksowym remontem ul. Bartołda. Droga została odwodniona, ułożono nową nawierzchnię z asfaltu, wybudowano chodniki i oświetlenie.

Kolejną ulicą na osiedlu „Kargoszyn”, która przejdzie remont w tym roku jest ul. Dygasińskiego, gdzie powstanie kanalizacja deszczowa, nowa nawierzchnia, chodnik i oświetlenie. Trwa procedura wyłaniania wykonawcy.

Skip to content