Między 22 a 24 październików w Ciechanowie odbędą się Mistrzostwa Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów. Zawody rozegrane zostaną w miejskiej hali sportowej im. I. Palińskiego przy ul. Kraszewskiego 8.

Do zawodów zgłoszonych zostało 256 uczestników (100 dziewcząt i 156 chłopców), którzy o medale rywalizować będą przez trzy dni. Mistrzostwa odbędą się w hali im. Ireneusza Palińskiego

Warto zaznaczyć, że od lat to właśnie podnoszenie ciężarów wnosi najwięcej punktów dla Ciechanowa za wyniki sportowe w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa prowadzonego przez Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Sportu. Także w tym roku o medale mistrzostw młodzików rywalizować będą przedstawiciele CLKS Mazovia.

21 października o godzinie 20.00 odbędzie się konferencja techniczna. Starty rozpoczną się w piątek (22 października) w godzinach porannych. O godzinie 15.30 organizatorzy i goście otworzą oficjalnie mistrzostwa. Kolejne starty będzie można oglądać w piątek od godz.16.00 do wieczora. Młodzicy będą rywalizowali też w sobotę. Zakończenie zawodów odbędzie się w niedzielę do godz. 17.00.

Skip to content