Ciechanów po raz kolejny wpiera lokalny sztab WOŚP. Do końca stycznia trwa internetowa licytacja wejścia na więżę ciśnień przy Parku Nauki Torus. W dniu Finału wolontariusze mogą korzystać z autobusów ZKM bezpłatnie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku już po raz 29-ty. Finał odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Do zbiórki przyłączył się Park Nauki Torus, wystawiając na aukcję wejście na zrewitalizowaną przez miasto wieżę.

Osoba, która w tym roku wylicytuje alpejskie wejście na wieżę ciśnień będzie miała niepowtarzalną okazję podziwiania panoramy miasta. O jej bezpieczeństwo zadba Grupa Alpiniści.

Aby zrealizować wejście na wieżę należy: wejść na aukcję Parku Nauki Torus na portalu Allegro, wygrać licytację i wpłacić zadeklarowaną kwotę na WOŚP. Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/alpejskie-wejscie-na-wieze-cisnien-2021-10122133132?fbclid=IwAR0R37lw8oxGXbhyraQ7CsO7Hb8qKsTof1tqPEAIByePjgEvp7IFfZ1zdUY.

W niedzielę 31 stycznia wszyscy ciechanowscy wolontariusze będą mogli bezpłatnie przemieszczać się po mieście autobusami ZKM.

Warto dodać, że na pierwszej w 2021 r. sesji  Rady Miasta Ciechanów radni podjęli decyzję o nadaniu nazwy placowi w centrum Ciechanowa. Teren przy ul. Warszawskiej, na którym znajduje się m.in. fontanna będzie nosił nazwę „Skwer Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”.

Skip to content