11 lipca na trasie między Władysławowem a Ciechanowem po raz 40-ty odbędzie się bieg zawodowców i amatorów. Organizowana od lat przy udziale miasta impreza jest jednym z najstarszych biegów ulicznych na północnym Mazowszu. Na 15-to kilometrowej trasie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Start wyścigu nastąpi o godz. 11.00 w miejscowości Władysławowo. Następnie przez Opinogórę Górną, Kąty, ulicami Ciechanowa biegacze dotrą na Stadion Miejski Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy 3 Maja.

W związku z organizacją wydarzenia na ulicach: Kąckiej, Wojska Polskiego, Śląskiej, przy placu Jana Pawła II, na ulicy Warszawskiej, na Placu Kościuszki, ulicy 3 Maja i przy Stadionie Miejskim w godzinach 11.00-13.00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Trasę biegu zabezpieczą policja, Straż Miejska, Ochotnicza Straż Pożarna Opinogóra Górna oraz wolontariusze Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Promyk”.

Biuro zawodów będzie otwarte w niedzielę 11 lipca na stadionie od godz. 9.00 do 10.30. Po odebraniu pakietów startowych wszyscy zawodnicy zostaną przetransportowani na start we Władysławowie.

Zapisanie się będzie możliwe w biurze zawodów przed godziną 10.30. W wyścigu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

Organizatorem biegu jest TKKF „Promyk”. Wydarzenie patronatem objęli: Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński i Wójt Gminy Opinogóra Górna Piotr Czyżyk.

Skip to content