30 maja na terenie Ciechanowa odbędzie się ogólnopolska coroczna zbiórka krwi organizowana przez motocyklistów. Krew będzie można oddawać na terenie szpitala. Motoserce zostało objęte patronatem prezydenta miasta.

Głównym celem Motoserca jest propagowanie idei krwiodawstwa. Akcja odbywa się od 2009 r. corocznie na terenie całego kraju. W ramach Motoserca do tej pory zebrano już ponad 33 tysiące litrów krwi. Akcja jest organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych MOTOSERCE. Głównym organizatorem tegorocznej akcji w Ciechanowie jest Klub Motocyklowy Steel Roses MC Poland.

Tak jak w ubiegłym roku, krew będzie można oddawać w specjalnym punkcie Centrum Krwiodawstwa przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 (teren szpitala). W celach zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa oddającym krew obowiązuje rejestracja.

Rejestracja telefoniczna osób chętnych do wzięcia udziału w akcji jest możliwa codziennie w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu 515 185 496.

Każda zarejestrowana osoba będzie mogła stawić się do oddania krwi o wyznaczonej dla siebie godzinie w dniu 30 maja 2021 r. Na wszystkich biorących udział w akcji czekają upominki.

Ci, którzy nie zdążą z rejestracją przed 30 maja lub z innych powodów w tym czasie nie będą mogli być zakwalifikowani do oddania krwi, mogą  bez konieczności rejestracji zgłosić się do Punktu Krwiodawstwa z hasłem MOTOSERCE także w późniejszym terminie.

Skip to content