Od czerwca rozpoczyna się nowa odsłona cyklu otwartych spotkań z osobami ze świata kultury, sztuki i literatury. Wydarzenia będą organizowane raz w miesiącu i transmitowane online. COEK Studio pozyskał na ich realizację blisko 80 tys. zł. Wśród gości będą m.in. Krystyna Janda, Maciej Stuhr i Marek Siudym.

Projekt „Łyk Kultury” startuje na nowo, tym razem w zmienionej odsłonie. Spotkania ze znanymi reprezentantami polskiej kultury, literatury i sztuki będą transmitowane online na stronie internetowej COEK Studio. Ich emisja będzie odbywać się w wybrane czwartki miesiąca zawsze o godzinie 20.00.

Gościem pierwszego wydarzenia będzie Emilia Krakowska – polska aktorka filmowa, estradowa i teatralna. Wśród zaproszonych gości kolejnych wydarzeń są: Marek Siudym, Sławomir Łosowski, Piotr Tomaszuk, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Dorota Masłowska, Tomasz Dobosz i Mariusz Laszuk, Maciej Stuhr i Krystyna Janda.

Na realizację zadania pozyskano blisko 80 tys. zł w ramach projektu konkursowego złożonego do Narodowego Centrum Kultury. Do konkursu w programie Kultura w sieci zgłoszono prawie 6 tys. wniosków, wśród nich projekt COEK Studio.

Spotkanie z Emilią Krakowską już w czwartek 18 czerwca 2020 r. o godzinie 20.00. Transmisję oglądać można będzie na stronie www.coekstudio.pl.

Cykl jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Skip to content